Restaurace

thumb

Restaurace Měšťanského pivovaru

Kapacita 70 míst

Restaurace se nachází v pravé zadní části Pivovaru. Je proslulá svou vynikající kuchyní a stává se i velmi vyhledávaným místem. Lidé ze širokého okolí se rádi nechávají překvapit pestrými dovednostmi našich kuchařů. Naše příprava pokrmů vychází z receptů tradiční kontinentální kuchyně, především té české. Osobitý rukopis jim pak přidává naše šéfkuchařka. Restaurace také nabízí nabídku prvotřídních vín a výběr dezertů a zmrzlinových pohárů z vlastní cukrárny. Restaurace nabízí reprezentativní prostory pro uspořádání rodinných oslav, firemních nebo společenských akcí. K dispozici je promítací plátno a flipchart.

Součástí Restaurace je Pivní salonek a pivovarský dvůr.

Cena pronájmu restaurace:

30 000,- Kč / den (dle domluvy s ohledem na provoz restaurace)

Cena pronájmu Sportovního salonku v době provozu restaurace:

2 000,- Kč / akce
Mimo provozní dobu restaurace: 5 000,- Kč / akce (pouze při pronájmu celé restaurace)thumb

Pivní salonek

Kapacita 20 míst

Pivní salonek se nachází v hlavní budově, hned vedle restaurace. Tento salonek je velmi reprezentativní a vhodný pro menší rodinné oslavy, křtiny, pohřební hostiny, ale i formální setkání, jako jsou přednášky, školení, firemní oběd a další.

K dispozici je promítací plátno, flipchart a TV obrazovka s HDMI připojením.

Cena pronájmu Pivního salonku v době provozu restaurace:

2 000,- Kč / akce
Mimo provozní dobu restaurace: 5 000,- Kč / akce (pouze při pronájmu celé restaurace)

thumb

Pivovarský dvůr

Kapacita 200 míst

Pivovarský dvůr nabízí příjemné posezení v historickém rodinném prostředí. Nachází se v samotném srdci Pivovaru. Je velmi vyhledávaným cílem vycházek a výletů, zejména kvůli jeho jedinečné atmosféře – díky nádherným stavebním prvkům budovy Měšťanského Pivovaru. Dvůr nabízí neopakovatelné zážitky při letních hudebních koncertech známých osobností s možností tance a dalších společenských akcí. Pivovarský dvůr patří mezi špičku oddávacích míst v Orlickoústeckém okrese.

I děti zde najdou využití. A to v prostorách Dětského světa v interiérech levé části Pivovaru. K dispozici mají tři plně vybavené místnosti s hračkami, stolečky, dále venkovní hřiště s houpačkami, prolézačky a pískoviště.

Cena pronájmu Pivovarského dvora:

25 000,- Kč / den (dle domluvy s ohledem na provoz restaurace)