Svatby

thumb

Svatba v Pivovaru

Měšťanský Pivovar je ideálním místem pro výjimečný svatební obřad pod širým nebem. Atmosféra Pivovaru učiní z Vašeho svatebního dne opravdu nezapomenutelný zážitek. Pokud se rozhodnete pro obřad v Měšťanském Pivovaru, kontaktujte Matriku v Ústí nad Orlicí, se kterou úzce spolupracujeme a která vypisuje termíny civilních obřadů.

Ing. Jana Jiruchová, + 420 465 514 230, + 420 736 516 293


Ceny pronájmu za jednotlivé prostory

Restaurace .... 10.000,- Kč vč. DPH

Pivovarský dvůr .... 10.000,- Kč vč. DPH

Kongresový sál .... 5.000,- Kč vč. DPH

Kavárna .... 2.000,- Kč vč. DPH

Tělocvična .... 5.000,- Kč vč. DPH (pouze v případě rezervace Kongresového sálu)

Popůlnoční pronájem za každou započatou hodinu se neúčtuje.


Celé plánování Vaší svatby začíná prvním setkáním přímo v Pivovaru

Sdělíme si nejprve Vaše představy a pokusíme se najít termín pro svatební den. Poradím Vám, co kdy je třeba zajistit, jaké úřední náležitosti je nutné vyřídit a na co si dát při plánování svatby pozor. Díky zkušenostem s pořádáním svatebních obřadů a hostin s Vámi do detailu rozeberu Vaše představy, připomenu Vám věci, na které byste možná zapomněli, a upozorním Vás na úskalí, která by mohla tento Váš Velký den provázet. Společně pak, pomocí několika návrhů a předběžných kalkulací, vytvořím takovou variantu, která bude vyhovovat jak Vašim snům o průběhu obřadu, tak i uspořádání svatební hostiny a Vašim finančním představám.

Zajistíme Vám svatební hostinu dle Vašich přání a požadavků. Připravíme pro Vás jednotné slavnostní menu a večer Vám můžeme nabídnout občerstvení formou teplého i studeného rautu a taktéž Vám rádi nabídneme možnost živáně a grilování na pivovarském dvoře.

Bude nám ctí o Vás pečovat tak, aby Váš svatební den u nás patřil k těm nejkrásnějším dnům ve Vašem životě.

Dopřejte si pocit výjimečnosti alespoň jednou za život.


Pavla Vytlačilová, koordinátorka

pivovar@ustinadorlici.cz
+420 773 583 027